Główny Urząd Nadzoru Budowlanego

logo Youtube logo Tweet
logo Polski Ładlogo Niepodległa logo Fundusze UE przejdź do strony współfinansowane ze środków UE; od lewej logo funduszy europejskich,dalej mapa polski z napisem Rzeczpospolita Polska, po prawej Mapa Unii Europejskiej z napisem Unia Europejska - Fundusz spójności

Obejrzyj nowy film szkoleniowy dla organów z cyfryzacji procesu inwestycyjno-budowlanego

Powrót

W dniach 10 maja - 7 czerwca br. odbyły się szkolenia z II etapu cyfryzacji procesu inwestycyjno - budowlanego przygotowywanego przez Główny Urząd Nadzoru Budowlanego.

Najważniejszymi elementami, które były omawiane na szkoleniu są zmiany w przepisach, które wchodzą w życie 1 lipca 2021 r.  Zmiany dotyczą przede wszystkim uruchomienia możliwości składania wniosków o pozwolenie na budowę i zgłoszeń w aplikacji e-budownictwo z załącznikiem cyfrowego projektu budowlanego. Celem szkoleń jest przygotowanie organów AAB i NB do obsługi nowych procedur wymagających odbioru i oceny projektu. Szkolenia potrwają do połowy czerwca br. Na tej stronie oraz na blogu w zakładce Cyfryzacji na bieżąco publikujemy dodatkowe materiały informacyjne i szkoleniowe. Serdecznie polecamy wszystkim zainteresowanym. Nie tylko urzędnikom.

Zapis szkolenia, które odbyło się 7 czerwca 2021 r.

Materiały szkoleniowe (Starter dla organów).