Główny Urząd Nadzoru Budowlanego

logo Youtube logo Tweet
logo Polski Ładlogo Niepodległa logo Fundusze UE przejdź do strony współfinansowane ze środków UE; od lewej logo funduszy europejskich,dalej mapa polski z napisem Rzeczpospolita Polska, po prawej Mapa Unii Europejskiej z napisem Unia Europejska - Fundusz spójności

XXIII Gala Budownictwa

Powrót
XXIII Gala Budownictwa

W miniony piątek, 19 listopada w Teatrze Rozrywki w Chorzowie odbyła się XXIII Gala Budownictwa.

Wydarzenie co roku gromadzi przedstawicieli branży budowlanej, ekspertów, fachowców, praktyków i przedstawicieli środowiska naukowego, przedstawicieli władz państwowych oraz wszystkich sympatyków branży.

W trakcie uroczystości wyróżnieni otrzymali nagrody i tytuły kolejnych Edycji Konkursu „Śląskie Budowanie”:

  • Śląska Wielka Nagroda Budownictwa.
  • Autorytet – Budownictwa i Gospodarki Śląskiej.
  • Osobowość Budownictwa Śląskiego.

Gościem Gali był Michał Widelski, Dyrektor Generalny naszego urzędu. Odczytał list Doroty Cabańskiej, p.o. GINB, która pogratulowała Laureatom oraz podziękowała Organizatorom:

„Wszystkim wyróżnionym życzę świeżych pomysłów, wielu ciekawych możliwości rozwoju oraz dobrej pogody do budowania. Aby przeciwności dopingowały Was do kolejnych interesujących projektów oraz były źródłem inspiracji i satysfakcji, zarówno na gruncie zawodowym, jak i w sferze osobistej.

Drodzy Organizatorzy, to wydarzenie to również doskonały moment do podkreślenia roli Izb i ich znaczącego wkładu w kształtowanie pozytywnego obrazu branży budowlanej. Dotychczasowe Wasze osiągnięcia świadczą o tym, że skutecznie reprezentuje ona interesy swoich członków. Dbacie o jakość ich pracy zawodowej i odpowiedzialność zawodową. Wspieracie integrację członków oraz w sposób znaczący wpływacie na poprawę ich pracy.”

Organizatorami Gali byli: Śląska Izba Budownictwa oraz Śląska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa.