Powrót do strony głównej serwisu głownego urzędu nadzoru budowlanego

logo Youtube logo X logo Linkedin

Wielkanocny Kiermasz w GUNB

Powrót
Na zdjęciu widać wykonane ręcznie ozdoby Wielkanocne dostępne podczas kiermaszu.

Okres przedświąteczny to czas wiosennych porządków, świątecznych spotkań i życzeń. Może to być także okazja do pomagania. Dlatego w naszej siedzibie zorganizowaliśmy Kiermasz Wielkanocny, którego celem było wsparcie organizatorów warsztatów terapii zajęciowych.

Na Kiermaszu Wielkanocnym GUNB mieliśmy możliwość kupienia oryginalnych ozdób na świąteczny stół i do domu. Zostały one własnoręcznie wykonane przez zaproszonych tego dnia do urzędu uczestników warsztatów terapii zajęciowych. Wśród dostępnych przedmiotów były m.in. wyroby ceramiczne, pisanki, stroiki, świece wielkanocne z wosku pszczelego i wiele innych rzeczy.

Wielkanocny Kiermasz – wsparcie uczestników terapii zajęciowej

W kiermaszu udział wzięły następujące organizacje:

  • Warsztat Terapii Zajęciowej prowadzony przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci z Nowego Dworu Mazowieckiego,
  • Warsztat Terapii Zajęciowej Stowarzyszenia „Otwarte Drzwi”,
  • Warsztat Terapii Zajęciowej  Katolickiego Stowarzyszenia Niepełnosprawnych Archidiecezji Warszawskiej z ulicy Karolkowej,
  • Warsztat Terapii Zajęciowej  Katolickiego Stowarzyszenia Niepełnosprawnych Archidiecezji Warszawskiej z ulicy Deotymy,
  • Warsztat Terapii Zajęciowej prowadzony przez Centrum Wsparcia Społecznego „na Przedwiośniu”.

Odzew organizacji, zaangażowanie gości i naszych pracowników, a także serdeczna atmosfera podczas kiermaszu, potwierdzają, że takie akcje są niezwykle potrzebne i warto je powtarzać.

Zarobione podczas kiermaszu pieniądze stowarzyszenia przeznaczą na organizację różnych atrakcji dla uczestników. Są to m.in. wycieczki, wyjścia do kina i do teatru.