Główny Urząd Nadzoru Budowlanego

logo Youtube logo Tweet
logo Polski Ładlogo Niepodległa logo Fundusze UE przejdź do strony współfinansowane ze środków UE; od lewej logo funduszy europejskich,dalej mapa polski z napisem Rzeczpospolita Polska, po prawej Mapa Unii Europejskiej z napisem Unia Europejska - Fundusz spójności

Transformacja cyfrowa w budownictwie. Nowe e-usługi, nowe wyzwania - webinarium PARP

Powrót
Transformacja cyfrowa w budownictwie. Nowe e-usługi, nowe wyzwania - webinarium PARP

Transformacja cyfrowa w budownictwie była tematem przewodnim kolejnej wideokonferencji z cyklu #idearozwojubiznesu organizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości. Partnerem wydarzenia był Główny Urząd Nadzoru Budowlanego oraz Ministerstwo Rozwoju i Technologii.

W programie udział wzięli: Dorota Cabańska, p.o. Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego, Maciej Thel, naczelnik Wydziału ds. CEEB oraz Tomasz Saciłowski, główny specjalista z Departamentu Usług Cyfrowych GUNB.

Tematyka webinarium omawiana przez naszych przedstawicieli  była następująca:

  • Transformacja cyfrowa budownictwa
  • e-Budownictwo
  • e-CRUB
  • Cyfrowe systemy wsparcia inspekcji i kontroli
  • CEEB
  • Mapa drogowa cyfrowych projektów GUNB

Podczas spotkania omówiliśmy szczegółowo najważniejsze projekty cyfrowe realizowane w Głównym Urzędzie Nadzoru Budowlanego, zaprezentowaliśmy działanie systemu do składania deklaracji do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków, nowe funkcjonalności dostępne w serwisie e-Budownictwo oraz działanie przyszłego systemu Elektronicznego Dziennika Budowy.

Spotkanie zakończył zestaw pytań od prowadzącej i uczestników.

Webinarium było transmitowane online na Facebooku na stronie PARP i na stronie internetowej. Obecnie nagranie jest dostępne w kanale YouTube:

https://www.youtube.com/watch?v=tv26AMfIhQI

„Idea Rozwoju Twojego Biznesu” jest cyklem autorskim Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, który obejmuje serię spotkań w formule online dotyczących perspektyw dla rozwoju przedsiębiorców w Polsce.

Harmonogram wydarzeń organizowanych przez PARP znajduje się na stronie: https://www.parp.gov.pl/comp.../site/site/idearozwojubiznesu.

Zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach.