Główny Urząd Nadzoru Budowlanego

logo Youtube logo Tweet
logo Polski Ładlogo Niepodległa logo Fundusze UE przejdź do strony współfinansowane ze środków UE; od lewej logo funduszy europejskich,dalej mapa polski z napisem Rzeczpospolita Polska, po prawej Mapa Unii Europejskiej z napisem Unia Europejska - Fundusz spójności

Posiedzenie Rady Wyrobów Budowlanych – styczeń 2021

Powrót
Posiedzenie Rady Wyrobów Budowlanych – styczeń 2021

W czwartek 21 stycznia odbyło się pierwsze w tym roku posiedzenie Rady Wyrobów Budowlanych. Rada podsumowała ubiegłoroczną działalność oraz przyjęła sprawozdanie z działalności Rady za rok 2020.
Główny Urząd Nadzoru Budowlanego przedstawił wstępne informacje dotyczące kontroli rynku wyrobów budowlanych w minionym roku. Podczas posiedzenia omówiono również zasady dotyczące oznakowania zestawów systemów ociepleniowych i wyrobów budowlanych wchodzących w skład tych zestawów.
Rada jest organem opiniodawczo-doradczym Głównego Inspektora Nadzoru Budowlanego. Posiedzenia odbywają się cyklicznie i swoim zakresem obejmują wszystkie kwestie związane z rynkiem wyrobów budowlanych w Polsce. Kolejne odbędzie się na przełomie lutego i marca 2021 roku.