Główny Urząd Nadzoru Budowlanego

logo Youtube logo Tweet
logo Polski Ładlogo Niepodległa logo Fundusze UE przejdź do strony współfinansowane ze środków UE; od lewej logo funduszy europejskich,dalej mapa polski z napisem Rzeczpospolita Polska, po prawej Mapa Unii Europejskiej z napisem Unia Europejska - Fundusz spójności

Perły Ceramiki UE 2019 – Gala Laureatów Konkursu

Powrót

Redakcja kwartalnika Wokół Płytek Ceramicznych już szesnasty raz wyróżniła i uhonorowała najciekawsze kolekcje płytek ceramicznych w ramach konkursu Perły Ceramiki UE 2019.
W Konkursie nominowano 41 kolekcji, w tym 10 w klasie Standard i 31 w klasie Premium. Również i w tym roku przyznana została Wielka Perła Ceramiki UE oraz Perła Ceramiki Dystrybutorów 2019 i Perła Ceramiki Projektantów - użytkowników CAD Decor 2019.
Laureaci Konkursu swoje nagrody odebrali podczas Gali, która odbyła się 10 marca br. w Warszawskim Domu Technika NOT.
Główny Urząd Nadzoru Budowlanego w spotkaniu reprezentowali Roman Sobczak, Dyrektor Departamentu Wyrobów Budowlanych i Joanna Niedźwiecka, Rzecznik Prasowy.
Podczas Gali Roman Sobczak wygłosił wykład pt. „Wymagania dotyczące płytek ceramicznych w świetle ustawy o wyrobach budowlanych" oraz razem z Redaktor Naczelną czasopisma - Krystyną Wiśniewską - wziął udział we wręczeniu nagród tegorocznym laureatom Wielkiej Perły Ceramiki.
Konkurs Perły Ceramiki UE jest organizowany od 2004 r., a w 2012 r. został dodatkowo rozszerzony o konkurs dla architektów i projektantów wnętrz. Honorowym Patronem przedsięwzięcia było Stowarzyszenie Architektów Polskich.

Roman Sobczak Dyrektor Departamentu Wyrobów Budowlanych prowadzi wykład